O NAS

Jak wiadomo - kobiety kochają zakupy. My dodatkowo kochamy podróże. Na tym blogu chcemy dzielić się z wami naszymi zdobyczami, które dane nam było zakupić w ciekawych miejscach w Polsce. Zwiedzamy miasta i miasteczka, w poszukiwaniu ciekawych przedmiotów, nowych widoków, ludzi i doświadczeń. Zapraszamy do czytania jeśli chcecie być uczestnikami naszych wypadów.

Kategorie

  • Home Mrzeżyno – dobre miejsce dla rodzin

Mrzeżyno – dobre miejsce dla rodzin

Do każdej miejscowości wypoczynkowej można przyjechać z dziećmi. Mrzeżyno to spokojny ośrodek turystyczny – nie oznacza to jednak, że nudny.

Głównym walorem miasta jest dostęp do morza oraz piękna piaszczysta plaża. Można na niej przebywać długi czas – kąpiąc się w wodzie, opalać czy spacerować. Dzieci chętnie bawią się w piasku.

Plaża jest szeroka, piaszczysta i zadbana. Jest zdrowe powietrze – bogate w jod oraz sól. Warto przyjeżdżać z dziećmi mającymi problemy zdrowotne z górnymi drogami oddechowymi albo będącymi alergikami.

Baza noclegowa posiada szeroki wachlarz miejsc do spania. Można zatrzymać się w jednym z wielu ośrodków wypoczynkowych – w kilku jest nawet niewielki basen. Są pensjonaty oraz liczne kwatery prywatne. Warto przeznaczyć trochę czasu na wybór najlepszego zakwaterowania w Mrzeżynie.

Poza plażą – drugim ulubionym miejscem całej rodziny jest port. Kutry rybackie, które nie tylko spodobają się dzieciom. Z miejsca można wypłynąć w rejs statkiem wycieczkowym. Zrobi to duże wrażenie na dziecku, każdemu da mnóstwo przyjemności.

Każdego roku latem odbywają się w mieście imprezy np. występy artystów muzycznych. Z reguły odbywają się one na plaży albo w porcie. Atrakcją dla dzieci jest wesołe miasteczko, przyjeżdża w sezonie letnim.

W Mrzeżynie funkcjonuje wiele sklepów i lokali usługowych, które mają bogaty asortyment – dzięki temu, można wszystko kupić na miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>