Connect with us

Moda i styl

Gorset – miniona moda czy wielki powrót?

Published

on

Gorsety plus size

Gorsety wracają do łask!

Gorsety jako część kobiecego ubioru stały się popularne po raz pierwszy w XIV wieku kiedy to ówczesne dwory i elity używały ich dla podkreślenia kobiecych wdzięków. Na przestrzeni lat gorsety stały się coraz mniej popularne ze względu zmiany na płaszczyźnie kultury i mody. Obecnie ta część garderoby wraca do łask i jest coraz częściej używana przez Panie na całym świecie! Gorsety kojarzone są zazwyczaj z bardzo szczupłymi kobietami, które dzięki tej części swojego ubioru są w stanie zarysować większe wcięcie w talii oraz podnieść biust.

Gorsety nie są przywilejem skierowanym jedynie do szczupłych Pań! Modele skierowane dla Pań o rozmiarach XXL również są powszechne na rynku i dostępne w atrakcyjnych cenach. Seksowne gorsety w rozmiarach XXL możemy znaleźć na stronie https://twojexxl.pl/. Znajdują się tam całe zestawy ponętnej bielizny dla Pań w rozmiarach XXL i nie tylko!

Dlaczego warto mieć swój gorset?

Gorset to nie tylko uwodzicielskie narzędzie dla każdej kobiety, ale również duży boost pewności siebie szczególnie w sypialni. Komplet seksownej bielizny na wyjątkową okazję powinna mieć każda kobieta a dopasowany gorset jest czymś nietuzinkowym i bardzo pociągającym. Dobrany gorset to również ograniczenie widoczności fałdek, szczególnie w przylegających sukienkach. Dopasowany gorset nie będzie stwarzał nienaturalnego wcięcia w talii a skutecznie uchroni przed nieestetycznymi fałdkami widocznymi spod ubrania, co może być idealne szczególnie na imprezie, lub przyjęciu.

Gorsety to również znakomity element gry wstępnej który jest wręcz symbolem seksualności i pociągu. Wyciągając gorset z szafy w tę noc używamy swojej najbardziej skutecznej broni  jeżeli chodzi o swój outlook. Podczas zakupu gorsetu zwracajmy uwagę na materiał z jakiego jest zrobiony i czy nie będzie nas drażnił przy noszeniu. Wiele gorsetów mam dodatkowe elementy w postaci kokardek czy specjalnych wiązań, które w przypadku ewentualnych innych elementów garderoby mogą stanowić problem. Gorset powinien być zgrany z pończochami, oraz stringami, lub figami tak aby zgrywał jedną całość. Część gorsetów dostosowana jest pod przyłączenie do nich pończoch podwiązywanych które wymagają albo pasa, lub specjalnych zapięć.

Noszenie gorsetów staje się coraz bardziej popularne i modne ponieważ nawiązuje do minionych epok i nadaje całemu lookowi bardzo eleganckiego i seksownego wyglądu. Komplet bielizny nie jest wysokim kosztem za to co otrzymujemy dzięki jej posiadaniu i użytkowaniu.

 

Continue Reading