Connect with us

Moda i styl

Balonowe cuda, czyli kilka słów o dekoracjach z balonów

Published

on

Balonowe cuda

Balony są jedną z najpopularniejszych ozdób wykorzystywanych podczas organizacji przyjęć urodzinowych, wesel, chrzcin czy balów dla dzieci. Chociaż kojarzone są najczęściej ze swoją najprostszą formą w postaci kolorowej kuli, obecnie rynek dekoracji z balonów oferuje prawdziwe balonowe cuda.

Cyfry i litery

Jednym z najpopularniejszych modeli balonów w ostatnim czasie są balony foliowe w kształcie cyfr i liter. Najczęściej są wykorzystywane jako dekoracja na przyjęciach urodzinowych. Media społecznościowe zalewane są zdjęciami, na których królują właśnie balony foliowe wypełnione helem trzymane przez jubilatów i solenizantów lub ich rodziców. Ze względu na ogromny wybór kolorów i rozmiarów balonów foliowych są one wykorzystywane jako dekoracja na niemal każdym przyjęciu urodzinowym czy imieninowym. Często można je spotkać również na wieczorach panieńskich i kawalerskich czy coraz popularniejszych w Polsce baby shower. Na rynku dostępne są zarówno balony helowe marki GoDan wykonane z folii, które będą się pięknie unosić, jak i te do nadmuchania powietrzem, które można powiesić w formie girlandy, tworząc ciekawe kompozycje. Nowością jest kolejna propozycja marki GoDan – wygodne balony cyfry stojące do napompowania powietrzem.

Atrakcja dla dzieci

W ofercie wielu sklepów z balonami znajdziemy jedne z najbardziej rozpoznawanych balonów –  długie balony firmy GoDan, które służą do modelowania i można z nich wykonać wiele kształtów, są absorbującą zabawą dla najmłodszych, których ogranicza jedynie ich własna fantazja. Na przyjęciach dla dzieci często występują również animatorzy, którzy wykorzystują długie balony do zabawiania dzieci, wykonując z nich zwierzęta, pojazdy i inne cuda.

Kolejną propozycją adresowaną do najmłodszych są balony foliowe w formie ulubionych postaci z bajek. Taki balon może być wspaniałym prezentem lub dekoracją, ponieważ żadne dziecko nie pogardzi balonem w kształcie ukochanego bohatera.

Niebanalna dekoracja

Obecnie do dekoracji coraz częściej wybierane są zestawy balonów czy bukiety balonowe marki GoDan. Mogą one zawierać balony w różnych kolorach i kształtach, które jednak współgrają ze sobą. Gotowe zestawy balonów to tak naprawdę szybka i efektowna dekoracja. Mogą to być po prostu balony helowe zebrane tak, by przypominały balonowy bukiet lub balony upięte jak girlandy. Tego typu dekoracje mogą być wykorzystywane na przyjęciach urodzinowych, wieczorach panieńskich i kawalerskich, a także ślubach i weselach.

Stale rosnącą popularnością w dekoracjach ślubnych i imprezowych cieszą się zestawy balonów układane w formie łuków. Bramy balonowe mogą ozdobić wejście sali weselnej, stać się dekoracją na otwarcie sklepu czy zapraszać gości w miejsce przyjęcia urodzinowego. Oferty ozdób tego typu pozwalają na wybór wielkości, kolorów i kształtów balonów, z których zostanie wykonany zestaw. Często w cenie znajduje się również dojazd i montaż dekoracji.

Z helem czy bez

Zawsze pojawia się pytanie: czy balony powinny się unosić, czy lepiej wypełnić je powietrzem? Jeżeli zależy nam na balonach, które same zwisną w powietrzu niezbędnym zakupem będzie butla z helem. Dzięki niej można samodzielnie wypełnić balony helem we własnym domu. Ma to wiele zalet. Transport takich dekoracji z pewnością będzie łatwiejszy. Ponadto istnieje możliwość samodzielnego decydowania o stopniu wypełnienia balonów, a w razie uszkodzenia któregoś z nich, szkodę można samodzielnie naprawić. Każda butla z helem powinna być opatrzona informacją o swojej wadze i pojemność, na rynku jest również możliwość wypożyczenia takiej butli.

Obecnie firmy zajmujące się dekoracjami posiadają w swojej ofercie prawdziwe balonowe cuda i jedynie fantazja ogranicza możliwość tworzenia z nich pięknych, eleganckich dekoracji lub wesołych ozdób dla dzieci. Artykuły także są dostępne w sieci sklepów „GoDan Balony i Dekoracje”.

Continue Reading