Connect with us

Biznes i finanse

Drukarka UV Mimaki – dlaczego powinna znaleźć się w Twojej drukarni?

Published

on

plotery uv mimaki

Marzysz o tym, aby Twoja drukarnia rozwinęła skrzydła? Warto postawić na nowoczesne rozwiązania. Jednym z nich jest zaawansowana drukarka Mimaki. Japońska marka od lat cieszy się uznaniem, gwarantując głębię grafiki oraz wyraziste kolory. Dowiedz się więcej, czym jest cyfrowy druk UV i poznaj zaskakujące możliwości druku na niemal każdej powierzchni od PCV po wykonanie gadżetów reklamowych wykonanych na drewnie.

Co to jest druk UV? Poznaj niesamowite możliwości tej metody druku cyfrowego

Druk cyfrowy UV, czy też druk UV, to innowacyjna technologia otwierająca zupełnie nowe możliwości dla branży poligrafii. Drukarki UV pozwalają nakładać druk na niemal każdą powierzchnię, dzięki czemu bez problemu możemy wykonać nadruk na powierzchniach, takich jak metal, drewno, PCV, a nawet szkło. To dobra wiadomość dla osób prowadzących własną drukarnię i poszukujących nowych rozwiązań dla swojego biznesu.

Zastosowanie druku UV jest niezwykle szerokie. W żaden sposób nie ogranicza on nas pod względem formatu nadruku. Drukować możemy zarówno małe, jak i duże formaty. Dzięki zastosowaniu promieniowania ultrafioletowego, druk UV pozwala na tworzenie wysoce trwałych, wysokiej jakości i atrakcyjnych wizualnie materiałów reklamowych.

Co więcej, dzięki wykorzystanej technologii, podczas procesu wykonywania nadruku zyskujemy gwarancję bezpieczeństwa. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod, w przypadku drukarek UV nie wydzielają się szkodliwe substancje.

Nowoczesne i wydajne drukarki UV Mimaki z japońskim rodowodem. Dlaczego warto w nie zainwestować?

Jednym z wiodących producentów drukarek cyfrowych UV jest japońska marka Mimaki. To specjalistyczne rozwiązania dostarczające wielu możliwości. zapewniając wyraźniejsze i bardziej nasycone kolory, a także daje możliwość drukowania na różnorodnych materiałach oraz nanoszenia nadruku od razu na gotowy produkt. Nowoczesne drukarki UV Mimaki zapewniają także wydajność oraz nieprzeciętną odporność nadruków na ścieranie, plamy czy warunki zewnętrzne jak temperatura, czy wilgoć. Sprzęt Mimaki z powodzeniem możemy wykorzystać w naszej drukarni do wykonywania nadruków reklamowych, takich jak bannery, szyldy, stojaki reklamowe, magnesy, artykuły biurowe czy zapalniczki. Bez problemu umieścimy grafikę na takich powierzchniach jak dekoracje w postaci tapet czy obrazów.

Podsumowanie

Druk z wykorzystaniem promieniowania ultrafioletowego to przełomowa technologia dostarczająca zupełnie nowych i pełnych potencjału rozwiązań dla branży poligrafii. Z wykorzystaniem tego rodzaju druku nie tylko możemy stworzyć trwały i wyrazisty na wielu różnorodnych powierzchniach. To również bardziej wydajna i bezpieczniejsza metoda w porównaniu do pozostałych. Drukarki UV Mimaki to przodujące rozwiązania w tym segmencie sprzętu. Urządzenia mogą pochwalić się wysoką funkcjonalnością, dzięki czemu mogą stać się brakującym elementem w prowadzonej przez nas drukarni.

Continue Reading