Connect with us

Biznes i finanse

Środki czystości do kuchni – jakie są niezbędne?

Published

on

sprzatanie kuchni srodki

Każde profesjonalne przedsiębiorstwo, którego głównym przedmiotem prowadzonej działalności gospodarczej jest wykonywanie usług sprzątających, musi dysponować wysokiej klasy środkami czystości. Nic więc dziwnego, że marka Swish cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród szerokiego grona profesjonalnych wykonawców. Jaki środki z oferty wybrać do sprzątania kuchni? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska.

Szeroka gama produktów czyszczących do perfekcyjnego sprzątania wszystkich powierzchni kuchennych

Do naszej dyspozycji oddano różnorodny asortyment od znanej marki, dzięki któremu bez trudu uda nam się doprowadzić do perfekcyjnej czystości każdą powierzchnię kuchenną.

Przy użyciu preparatu o nazwie Super Clean profesjonalna ekipa sprzątająca w krótkim czasie skutecznie rozprawi się nawet z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami. To gotowy do użycia preparat, który zamknięty został w niezwykle przystępnym opanowaniu z atomizerem, przez co środek można łatwo nanieść bezpośrednio na zabrudzone powierzchnie. Środek usunie tłuszcz, olej oraz inne plamy z żywności, z kuchennych blatów, podłóg, elementów plastikowych, sprzętów AGD, czy frontów meblowych.

Niezbędny podczas sprzątania kuchni jest także preparat kwasowy o nazwie FACTO PM20. Przy jego użyciu bez trudu można usunąć m.in.: rdzę, kamień, jak również wszelkiego rodzaju osady mineralne, które niezwykle często gromadzą się na różnego rodzaju narzędziach kuchennych czy blatach roboczych, na których przygotowywane są posiłki. Nie bez powodu preparat uzyskał miano eksperta, który perfekcyjnie rozprawia się z różnymi zabrudzeniami.

W bardzo wielu kuchniach to piekarnik, ruszt, wymagają największego nakładu pracy. W tym celu niezbędnym okazuje się zastosowanie środka o nazwie Food Service 5000. To niezwykle silny preparat, który przeznaczony jest do usunięcia zaschniętego, zapieczonego, nagromadzonego tłuszczu. Co więcej, to także doskonały środek do usunięcia przypaleń. Dzięki niemu każda płyta indukcyjna, kuchenka gazowa bądź elektryczna, piekarnik czy grill, nawet w najgorszym stanie, na nowo zaczną cieszyć czystością. Z powodzeniem środek można zastosować także to wentylatorów i innych akcesoriów kuchennych.

Czyszcząc kuchnie, należy zadbać również o posadzki. SP- 105 Clean & Shine będzie doskonałym wyborem. To środek, który rewelacyjnie myje, jak również nadaj połysk, przez co podłoga kuchni stanie się jednocześnie jej doskonałą wizytówką.

Produkty marki Swish i ich krótka charakterystyka 

Wszystkie produkty wychodzące spod skrzydeł znanego producenta cechuje wysoka wydajność i skuteczność działania. Przy użyciu środków będziemy w stanie zadbać o wysoki poziom sanitarny oraz higieniczny sprzątanych pomieszczeń kuchennych. Oferowane koncentraty i detergenty myjące wykazują się skutecznością działania wszędzie tam, gdzie inne rozwiązania zawodzą.

Wybierz dla swojej firmy profesjonalne środki czyszczące i oferuj najwyżej klasy usług każdego dnia.

 

 

Continue Reading