O NAS

Jak wiadomo - kobiety kochają zakupy. My dodatkowo kochamy podróże. Na tym blogu chcemy dzielić się z wami naszymi zdobyczami, które dane nam było zakupić w ciekawych miejscach w Polsce. Zwiedzamy miasta i miasteczka, w poszukiwaniu ciekawych przedmiotów, nowych widoków, ludzi i doświadczeń. Zapraszamy do czytania jeśli chcecie być uczestnikami naszych wypadów.

Kategorie

  • Home Krokowa – dobry kierunek wypoczynku

Krokowa – dobry kierunek wypoczynku

Istnieją miejsca na mapie, które warto odwiedzić. Również w Polsce są kierunki, które są mało znane, a swoim urokiem przyćmiewają niejeden znany kurort, taki jak Świnoujście, Kołobrzeg, czy Trójmiasto. Gdy już raz wybierzemy się w takie miejsce, nigdy więcej nie spędzimy urlopu w miejscowości obleganej przez turystów. Małe wsie zapewniają bowiem kameralną atmosferę, ciszę, spokój, a więc jest to dobry kierunek dla wszystkich tych, którzy szukają oderwania od wielkomiejskiego gwaru i szarej rzeczywistości, To ważne, żeby doceniać takie miejscowości i dzielić się naszymi spostrzeżeniami z innymi.

Korkowa to jedno z takich miejsc. Wieś położona w województwie pomorskim, mimo że nie ma bezpośredniego dostępu do Morza Bałtyckiego, rekompensuje to wieloma innymi udogodnieniami. W kwestii akwenów wodnych niedaleko położone jest jezioro, dzięki czemu możemy korzystać z wszelkich sportów wodnych, wypożyczalni sprzętu, a nawet wylegiwać się na plaży. To jedna z najlepszych, choć nie jedynych możliwości spędzenia czasu. Możemy tutaj też oddać się zwiedzaniu, a jest co zobaczyć. Jest tutaj bowiem zamek, który wspaniale przybliży nam historię miejsca, w którym się znaleźliśmy. Dobrze jest też wybrać się na krótką wycieczkę po okolicy, a może nawet na Półwysep Helski, dzięki czemu jeszcze bardziej docenimy ciszę w Krokowej. To idealne miejsce na wakacje dla rodzin z dziećmi, bowiem nie znajdziemy się wśród tłumów, a wszelkie atrakcje będą nam pomagały miło spędzić czas. Należy zaznaczyć też, że są tu miejsca wyjątkowe w kwestii gastronomii. Świeże ryby i syte potrawy wyróżniają tę wieś na mapie regionu. Nie musimy się więc stresować o jakość usług gastronomicznych, co przecież ma ogromne znaczenie podczas wakacyjnych podróży.

Baza noclegowa w Krokowej w serwisie Meteor nie jest duża, jednak posiada swoje perełki, w których znajdziemy luksusowe apartamenty, jednak dla oszczędnych znajdzie się też nocleg za około 20 złotych. To naprawdę rewelacyjna cena, która świetnie kontrastuje z drogim półwyspem. Takie miejscowości są wartymi odwiedzenia kierunkami, które, mimo że niedocenione, wspaniale przyjmują turystów na swoim terenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>