Connect with us

Zdrowie i uroda

Nici PDO – co to takiego?

Published

on

Nici PDO

Obecnie w wielu branżach wizerunek jest jednym z kluczowych kryteriów osiągnięcia sukcesu, a także ważną częścią naszego życia. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na różne metody zachowania młodego, zdrowego i atrakcyjnego wyglądu. Na wywarcie pozytywnego pierwszego wrażenia mamy zaledwie kilka sekund, a to właśnie ono może wpłynąć na sympatię klienta, zleceniodawcy lub otaczających nas osób w życiu towarzyskim. Medycyna estetyczna intensywnie rozwija się w ostatnich latach i może pomóc w walce z wieloma problemami. Niektóre z zabiegów budzą ogromne zainteresowanie, dlatego warto zapoznać się z ich zaletami i działaniem przed wybraniem najlepszej opcji dla siebie. Poniżej prezentujemy garść informacji, dzięki którym poznasz innowacyjną i niezwykle komfortową metodę zachowania pięknego wyglądu, jaką jest popularny zabieg nićmi liftingującymi.

Szybki i bezbolesny lifting twarzy? To możliwe!

Aby nasza twarz miała młody i zdrowy wygląd, należy działać na nią liftingująco. Wraz z procesami starzenia się i bezlitosną grawitacją, na naszej twarzy pojawiają się worki pod oczami, zmarszczki i obwisła, opadająca skóra. Na szczęście dzięki nowoczesnym osiągnięciom medycyny nie są to procesy nieodwracalne.

W walce o młody wygląd naszym największym sprzymierzeńcem jest zabieg nićmi liftingującymi, tak zwanymi nićmi PDO. Są to specjalistyczne nici wykonane z polidioksanonu, stymulujące produkcje kolagenu w organizmie oraz tworzące rusztowanie dla jego tkanek. Ich użycie nie wymaga skalpela i jest możliwe w różnych częściach ciała. Najpopularniejsze zastosowanie tego zabiegu ma miejsce na piersiach, pośladkach, udach, brzuchu, czy dekolcie, a przede wszystkim twarzy, ponieważ to właśnie w tym miejscu okazuje się bezkonkurencyjną alternatywą dla innych metod. Pozwala otrzymać widoczne i jednocześnie naturalne efekty, na których zależy klientkom. Co więcej, zabieg nie wymaga długiego czasu rekonwalescencji, dzięki czemu nie musimy planować urlopu, decydując się na wizytę.

Jak przebiega zabieg nićmi PDO?

Zabieg nićmi liftingującymi cieszy się tak ogromną popularnością, ponieważ jest szybki i bezbolesny. Wykonuje się go pod znieczuleniem miejscowym i trwa około pół godziny do godziny, w zależności od wybranego obszaru. Lekarz umieszcza nici owinięte wokół igły w wybranych miejscach pod skórą. Po zabiegu widoczne są lekkie zaczerwienienia i opuchnięcia, które znikają już nawet po kilku godzinach. Pierwsze efekty można zauważyć od razu po wykonaniu zabiegu, a po upływie dwóch do czterech tygodni widoczne są jego finalne rezultaty. Nici stymulują zwiększenie produkcji kolagenu w naszym organizmie przez około osiem miesięcy, po czym rozpuszczają się, a efekty ich działania zostają z nami przez nawet trzy lata!

Dla kogo zabieg będzie najlepszy?

Użycie nici liftingujących jest komfortowe i uniwersalne, można je stosować już od trzydziestego roku życia. Zabieg z użyciem nici PDO w Warszawie jest dostępny w różnych cenach u wielu specjalistów. To rozwiązanie sprawdzi się u osób, które szukają długotrwałych, naturalnie wyglądających efektów, ale również szybkiej i nieskomplikowanej metody. Nici PDO wykorzystywane są w unoszeniu opadających piersi, podkreślaniu linii żuchwy i kości policzkowych, podnoszeniu opadającej powieki czy eliminowaniu zmarszczek. Procedura ta nie ma wielu przeciwwskazań, a wszystkie z nich zostaną omówione podczas rzetelnego wywiadu z lekarzem prowadzącym zabieg.

Nici PDO będą idealnym wyborem dla mnóstwa osób szukających wygodnego zapewnienia zdrowego i młodego wyglądu skóry.

Continue Reading