Connect with us

Dom i wnętrze

Czym się kierować przy wyborze akcesoriów do sprzątania?

Published

on

akcesoriow do sprzatania

Decydując się na zakup produktów do sprzątania, pierwszym kryterium przy wyborze będzie zawsze ich użyteczność. Ma to kluczowe znaczenie zwłaszcza dla osób, które profesjonalnie zajmują się utrzymywaniem porządku. Vileda Professional to produkty przeznaczone z myślą o fachowcach. Co je wyróżnia?

Standardowe vs profesjonalne środki czystości

Większość osób używa zwykłych ścierek do kurzu, ewentualnie tych wykonanych z mikrofibry (co jest lepszym wyborem). Do standardowych narzędzi pracy należy również mop, zwykle o niskiej wytrzymałości. Produkty profesjonalne są nie tylko bardziej solidne, ale też ergonomiczne. Zostały zaprojektowane tak, by zmniejszać obciążenie pleców, a dodatkowo powinny charakteryzować się większą efektywnością.

Porównując standardowe środki do profesjonalnych środków czystości, należy zwrócić uwagę na:

  • jakość wykonania – z czego wykonane są produkty. Im tańszy produkt, tym zwykle gorsza jakość
  • wytrzymałość – czasami zużycie może wystąpić już po kilkukrotnym użytkowaniu.
  • efektywność – nowoczesne produkty wyposażone są w technologie ułatwiające sprzątanie
  • przeznaczenie np.: mop Vileda posiada kilka wariantów – np. do trudno dostępnych miejsc lub do szybkiego oczyszczenia dużych powierzchni.

To tylko kilka sugestii, jednak gdyby się nad tym zastanowić, to typowe produkty do sprzątania stają się mało wydajne. Vileda Professional stara się podjąć temat profesjonalnych środków czystości, aby sprzątanie było łatwiejsze, a przede wszystkim oszczędzało wysiłek i czas.

Profesjonalne środki czystości

W takim razie w jaki sposób rozpoznać profesjonalne środki czystości?

Przede wszystkim takie akcesoria stawiają na efektywność podczas sprzątania. Łatwiej wykorzystać mop obrotowy, czy mop płaski z wyciskarką? Produkty z serii Vileda Professional pozwolą Ci dostosować narzędzie do jego przeznaczenia.

Dodatkowym atutem profesjonalnych środków czystości jest ich długowieczność. Zostały wykonane z trwalszych materiałów, ich konstrukcja jest bardziej solidna, a dodatkowo można dokupić elementy zamienne, które przywrócą mop do dawnej sprawności.

Czym się sugerować podczas wyboru akcesoriów sprzątających?

Wybór narzędzi do sprzątania warto zawsze podporządkować ich końcowemu przeznaczeniu. Jeśli liczy się dla Ciebie maksymalne skrócenie czasu przeznaczonego na sprzątanie oraz wysoka efektywność działań, najlepszym wyborem będą profesjonalne środki czystości i akcesoria sprzątające przeznaczone dla fachowców.

Continue Reading