O NAS

Jak wiadomo - kobiety kochają zakupy. My dodatkowo kochamy podróże. Na tym blogu chcemy dzielić się z wami naszymi zdobyczami, które dane nam było zakupić w ciekawych miejscach w Polsce. Zwiedzamy miasta i miasteczka, w poszukiwaniu ciekawych przedmiotów, nowych widoków, ludzi i doświadczeń. Zapraszamy do czytania jeśli chcecie być uczestnikami naszych wypadów.

Kategorie

  • Home Sromowce Wyżne w czasach współczesnych…

Sromowce Wyżne w czasach współczesnych…

W czasach współczesnych region ten może już się pochwalić dosyć szeroko rozwiniętą bazą noclegową, która zapewnia komfortowe i przyjemne nocowanie przyjezdnym gościom [kliknij -> Meteor]. Jeśli odpowiadają nam klimatyczne noclegi, Sromowce Wyżne są idealnym miejscem do tego. Miejscowość jest zatem doskonałym miejscem na weekendowe wyjazdy, romantyczne, spontaniczne wypady czy rodzinne wczasy w cudownych okolicach. Na turystów czeka moc atrakcji, piękne widoki, świeże powietrze, pachnące lasy, śpiew ptaków i wiele gatunków zwierząt.

Oczywiście wieś ta jest także świetną opcją do spędzenia zimowych ferii. W jej sercu bowiem mieści się stok narciarski, na którym turyści mogą szkolić swoje umiejętności, bądź uczyć się jazdy na nartach od podstaw. Czy to latem, czy zimą – Pieniny są idealnym miejscem na rodzinny wypoczynek. Piękne widoki, świeże powietrze, różne gatunki zwierząt, śpiew ptaków, Dunajec i stok narciarski to tylko kilka z atrakcji, które nieustannie przyciągają ogromne rzesze wielbicieli tego regionu.

Sromowce Wyżne [kliknij -> wikipedia] cechują się malowniczymi ścieżkami rowerowymi i spacerowymi. Idąc nimi podziwiać można otaczającą nas przyrodę, pooddychać świeżym leśnym, powietrzem i nacieszyć oczy zielenią drzew i roślin. Szeroko rozwinięta baza noclegowa tegoż miejsca sprawia, że praktycznie przez cały rok odwiedzają ją turyści z całego kraju. Wieś ta jest idealnym miejscem na spędzanie długich, wolnych weekendów, urlopów wakacyjnych oraz ferii zimowych. Niedaleko miejscowości znajduje się cudowny Dunajec, po którym organizuje się spływy kajakowe oraz stok narciarski, który jest ogromną atrakcją zimową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>