O NAS

Jak wiadomo - kobiety kochają zakupy. My dodatkowo kochamy podróże. Na tym blogu chcemy dzielić się z wami naszymi zdobyczami, które dane nam było zakupić w ciekawych miejscach w Polsce. Zwiedzamy miasta i miasteczka, w poszukiwaniu ciekawych przedmiotów, nowych widoków, ludzi i doświadczeń. Zapraszamy do czytania jeśli chcecie być uczestnikami naszych wypadów.

Kategorie

  • Home Międzywodzie – cisza, spokój i ciekawe atrakcje

Międzywodzie – cisza, spokój i ciekawe atrakcje

Pośród wartych odwiedzenia w czasie wakacyjnego urlopu miejscowości na pewno należy wymienić Międzywodzie. Leżące nad morzem, oferuje atrakcyjne warunki dla wszystkich poszukujących dobrego odpoczynku. Bez trudu można znaleźć dopasowane do swoich potrzeb i atrakcyjnie położone noclegi (zapoznaj się w sieci➢ http://meteor-turystyka.pl/miedzywodzie,0.html). Międzywodzie bowiem niezwykle dynamicznie się rozwija, a baza noclegowa jest jednym z istotniejszych elementów tego rozwoju. Dzięki temu może tam wypoczywać znacznie więcej osób.

Nie można zapominać o oferowanych dla turystów atrakcjach, których w sezonie letnim jest znacznie więcej. Plaża w Międzywodziu jest czysta, piaszczysta i dość spora. To zaś powoduje, że podczas pobytu na niej nikt nie będzie miał kłopotu ze znalezieniem dla siebie właściwego miejsca. Można bez problemu spędzać długi czas na plaży, oddając się urokom spędzania czasu w morzu jak również kąpieli słonecznych.

Dla tych, którzy wolą aktywność od leżenia, oferowane są możliwości uprawiania bardzo różnorodnych sportów wodnych. Każdy bez trudu znajdzie tutaj możliwość wypożyczenia niezbędnych do tego celu akcesoriów jak również miejsca, w którym będzie mógł liczyć na kilka lekcji, wprowadzających do konkretnej dyscypliny.

Jeżeli pogoda nie dopisze, co jednak zdarza się bardzo rzadko lub po prostu pobyt na plaży się znudzi, na pewno warto wybrać się na wycieczkę. Okolice Międzywodzia to Woliński Park Narodowy (zapoznaj się w sieci➢ http://www.wolinpn.pl/), czyli możliwość obserwacji zwierząt, ptaków oraz niespotykanej w innych okolicach kraju przyrody. Warto odwiedzić także leżące niedaleko Jezioro Martwa Dziwna. Jako naturalny dom wielu gatunków dzikiego ptactwa na pewno zapewni nam niezapomniane chwile. Na takie wycieczki z pewnością nie powinno się zapomnieć zabrać aparatu fotograficznego.

Ciekawym miejscem, które podczas pobytu w Międzywodziu także powinno się zwiedzić jest przystań jachtowa w Zatoce Kamieńskiej. Wiele jednostek, które tam cumują, można nie tylko obejrzeć, ale także bez problemu wypożyczyć. W niedalekiej odległości od Międzywodzia można zwiedzić Park Miniatur i Kolejek, jak również przejść się Aleją Gwiazd Sportu. Dziwnów, bo o nim mowa jest bowiem miejscem, w którym co roku odbywa się Festiwal Gwiazd Sportu.

Jak widać, Międzywodzie to niezwykle interesujące miejsce, które pomaga właściwie wypocząć przed czekającymi trudami pracy i obowiązków dnia codziennego. Przyjeżdżając tutaj samemu bądź z grupą, na pewno nie będziecie się nudzić. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>